Reklam

mekan günlüğü reklam

Mekan Günlüğü Her Yerde!

Mekan Günlüğü seyahat ve yemek sektörünü baz alan, bu alanlarda ilgi çekici yazılar yazan, mekanları ve restoranları tanıtan, gezi yazıları üreten, yemeğe dair ilginç içerikler üreten, eşsiz tarifler paylaşan ve insanlar ile bilgilerini paylaşıp, tavsiyeler sunan ve beğenilen, takip edilen bir blogdur.


Okuyucu Kitlesi

Mekan Günlüğü her yaştan, her kitleden insan tarafından takip edilmektedir. Siteyi takip eden bayan/erkek yüzdesi neredeyse eşittir ve ziyaretçilerin %40'ını 25-34 yetişkin yaş grubu oluşturmaktadır. Bunun yanında Mekan Günlüğü takipçi kitlesi, seyahat etmeyi seven, seyahat yazıları okuyan ve değişik gezi yerleri, ucuz seyahat noktaları, düşük bütçe tatiller vb. bilgilere aç olan bir okuyucu kitlesidir. Aynı zamanda diğer tarafta bu blog, yemek ile ilgili ilginç içerikleri okumayı seven, değişik ve sağlıklı tarifler araştıran bir kitleye de hitap etmektedir.

Reklam Olanakları

Sizin ihtiyacınız olan tür baz alınarak farklı türlerde reklam seçenekleri sunulmaktadır.

Native Ads bugün en popüler reklam türlerinden biridir ve Mekan Günlüğü yapısı itibariyle bu formata oldukça uygun bir sitedir. Aşağıda da belirttiğimiz referanslarımızla daha önce bu türde reklamlar uyguladık ve olumlu geri dönüşler elde ettik.

Bunun yanında;

Header üzerinde 728 x 90 banner reklam seçeneği,

Sidebarda 250 x 250 ya da 300 x 600 banner reklam seçeneği,

Makale içerisinde sizin belirlediğiniz büyüklükte banner reklam seçeneği uygulayabiliriz. Farklı fikirleriniz için de değişik çözümler üretebiliriz. 

Referanslar

Daha önce doğal reklamlarını (native ad) yaptığımız firmalar.Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsminiz


E-Mail Adresiniz


MesajınızBlogger tarafından desteklenmektedir.