Gizlilik Politikası

Mekangunlugu.com kuruluş tarihi 15 Kasım 2015.

Mekan Günlüğü içerisinde yer alan içerikler hiçbir durumda yönlendirici ya da reklam amaçlı oluşturulmuş makaleler olmayıp, yazarların günlük yaşantısında deneyimleme şansı bulup, araştırıp, hakkında bilgi edinip gözlemlediği mekanların birinci gözden okuyucuları ile paylaştığı bir platformdur.

Mekan Günlüğü kullanıcıya özel içerik sağlama ve ilgi alanlarına yönelik reklam gösterimi için tarayıcınızın web geçmişini ve çerezleri kullanır. İstatistiksel amaçlı olarak lokasyonunuz, ip adresiniz, tarayıcınız, sitede bulunma süreniz, siteye girdiğiniz ve çıktığınız sayfalar, hangi kelimeyi aratarak siteye geldiğiniz gibi sıradan bilgiler hiç kimse ile paylaşılmayacak şekilde sitenin Google Analytics verileri içerisinde saklanır.

Mekan Günlüğü kullanıcılarına daha faydalı olmak adına makalelerin konusu ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşılması için diğer sitelere dış bağlantılar vermektedir. Mekan Günlüğü link verdiği sitelerin içeriklerinden kendini sorumlu tutup belirli periyotlarda bu linkleri kontrol eder fakat verilen linklere ait sitelerin gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Blogger tarafından desteklenmektedir.