Kadıköy'de Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan

kadıköy kahvaltı mekanları
Yaz geldi, havalar ısındı. Artık dışarı çıkmanın güzel havaların tadını çıkarmanın ve sevdiklerimizle haftasonu şöyle güzel bir kahvaltı yapıp keyifli zaman gerçirmenin tam zamanı!

Peki Kadıköy civarında en iyi kahvaltı mekanları hangileridir, Kadıköy'de nerede kahvaltı yapılır bunun cevabını almak üzeresiniz. Bizim de Kadıköy'de sürekli gittiğimiz ve çok keyifli zaman geçirdiğimiz en iyi kahvaltı mekanlarını sizler için listeledik.

  • Deli No: 14 Kadıköy

kadıköyde nerede kahvaltı yapılır
Ortam küçük ama çok hoş, çalışanları inanılmaz saygılı, kibar ve ilgili. Kahvaltı ve brunch için çok kişinin tercih ettiği bir mekan. Haftasonları biraz yoğun olabilir.

  • Cadıköy Kadıköy

kadıköy en iyi kahvaltı
Cadıköy çok şirin bir mekan, sanki bir film setine girmişsiniz gibi hissettiriyor ve çok da geniş bir menüleri var. Kahvaltı yapmak için Kadıköyde kesinlikle tercih edilebilir bir mekan.

  • My Chef Kadıköy

kadıköy kahvaltı fiyatları
My Chef çok geniş bir kafe menüsüne sahip, kahvaltı fiyatları 2 kişilik serpme kahvaltı için 75 lira, bal tereyağ omlet ve menemen ise ekstra olarak sipariş verilebilir. Kadıköy'de tercih edilebilecek en iyi kahvaltı mekanlarından biri.

  • Piraye Kafe Kadıköy

kadıköyde kahvaltı
Piraye Kafenin çok güzel bir bahçesi var. Özellikle güneşli güzel havalarda bu bahçede oturup kahvaltının tadını çıkarmak isteyenler için Kadıköyün en hoş kahvaltı mekanlarından biri. Serpme Kahvatlıya ek olarak sigara böreği, patates kızartması da sipariş edebilirsiniz. Dış mekanı muazzam bir kahvaltı yeri.

  • Nadide Breakfast Kadıköy

Kadıköy kahvaltı
Nadide Breakfast, adı üzerinde gerçekten. Kahvaltı menüleri önce gözünüzü doyuruyor, 2-3 gün hiçbir şey yemeyebilirsiniz. Nadide'nin kahvaltısı harikadır, fırsatınız varsa mutlaka gitmelisiniz. Çeşit çeşit peynirler, zeytinler ve reçeller.. afyon sucuğu, kavurma.. büyük ihtimalle Kadıköy'de kahvaltı yapılabilecek en iyi mekan Nadide diyebiliriz. 

Bütün ürünleri neredeyse ev yapımı ve doğal, inanılmaz bir lezzet ve inanılmaz da bir hizmet sunuyorlar. Serpme kahvaltı fiyatları ise tek kişi için 100 lira civarında oldukça uygun.

Kadıköy'ün en iyi kahvaltı mekanları listemiz bu şekilde. Aslında Kadıköyde kahvaltı yapabileceğiniz bir çok alternatif olsa da bizim deneyimleyip düzenli olarak gittiğimiz ve size tavsiye edebileceğimiz kahvaltı mekanları ve fiyatları bu şekilde, sizler de listede olmasını istediğiniz mekanları aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.