Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Kilyos'da haftasonu aileniz ile gidebileceğiniz en iyi kahvaltı mekanlarını derledik. Buyurun bakalım Kilyos'un en güzel kahvaltı mekanları nerelermiş, kahvaltı fiyatları ne kadarmış hep beraber inceleyelim.
Kilyos, diğer bilinen adıyla Kumköy, Sarıyer'e bağlı ve Karandeniz kıyısında bulunan şehire yakın bir nefes alma noktasıdır. Bu yazımızda Kilyos'daki en güzel kahvaltı mekanlarını bulacaksınız.

1. Tırmata Beach Kilyos

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Tırmata Beach özellikle yazın dolup taşan inanılmaz güzel bir mekan. Restoranında kahvaltı tabağı ortalama 35, menemen 20, serpme kahvaltı ise 60 lira.

2. Emel'in Bahçesi Kilyos

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Emel'in Bahçesi Kilyos'da kahvaltı yapabileceğiniz en güzel mekanlardan bir diğeri. Bir haftasonu Kilyosda güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz kesinlikle tercih etmeniz gereken bir mekan. Kahvaltı menüsünde ise serpme kahvaltı şeklinde servis ettikleri adına Bahçe Kahvaltısı dedikleri içerisinde sigara böreğinden ev yapımı köy salçasına kadar herşeyi bulunduran enfes bir seçenek var.

Emel'in Bahçesi'ni Haritada Gör3. Kilyos Aile Çay Bahçesi

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Manzaraya karşı Kilyosda kahvaltı yapabileceğiniz şahane bir mekan. Kilyos aile çay bahçesi menüsünde serpme kahvaltı, kahvaltı tabağı, sahanda yumurta ve omlet seçenekleri bulunmaktadır. Ortalama tek kişilik kahvaltı ücreti 50 lira civarındadır.


4. Uzunya Restaurant Kilyos

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Uzunya restoran eşsiz bir manzara eşliğinde Kilyosda kahvaltı yapabileceğiniz servisiyle ön plana çıkan muazzam bir başka kahvaltı mekanı. Kişi başı ortalama kahvaltı ücreti 80 lira.


5. Şömine Restaurant

Kilyos'daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı
Aslında bir düğün mekanı olan Şömine Restaurant mangal ve kahvaltı yapmak isteyen aileler için de Kilyosda harika bir alternatif. İçerisinde 17 çeşit kahvaltılık bulunan serpme kahvaltı fiyatları yumurta dahil sadece 40 lira. Doğa içerisinde güzel bir konumu olan Şömine restoranı kilyosda kahvaltı yapılacak mekanlar listenizde kesinlikle değerlendirmek isteyebilirsiniz.


Kilyos'da kahvaltı yapılabilecek en iyi mekanlar sıralamamız bu şekildeydi. Siz de paylaşmak istediğiniz mekanları yorumlar kısmın bizlere bildirebilirsiniz. Kilyosa kahvaltıya gitmeyi düşünen tanıdıklarınızla da bu yazıyı paylaşmayı unutmayın.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.