Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
Kahvaltı, günün en önemli öğünü. Bizim için yeri ise apayrı. Biz kahvaltıyı dolu dolu, uzun süreye yayarak yapmayı çok severiz. Çayımızı alırız, manzaramız da varsa..

Kahvaltı'da her çeşit kahvaltılıktan azar azar olması gerekir. En çok ziyan edilen yiyecekler de ne yazık ki serpme kahvaltılardır. O yüzden her zaman gittiğiniz yerde vereceğiniz siparişe dikkat edin. Azar azar tadını çıkara çıkara kahvaltınızın ve güzel havanın keyfine varın, israfa yol açmayın.

Peki İstanbul Kartal'da nerelerde kahvaltı yapılır? Sizler için Kartal'ın en iyi kahvaltı mekanlarını derledik. İşte Kartaldaki en iyi kahvaltı mekanları ve fiyatları.

5. Coffee Moule

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
Kartaldaki en iyi ve en sade kahvaltı mekanlarından biri Coffee Moule. 32 liradan kahvaltı tabağı ve 70 liradan iki kişilik serpme kahvaltı alabilirsiniz, tabii ki sipariş verdiğiniz porsiyona lütfen dikkat edin ve yemeyeceğiniz kalemleri listeden çıkarın.


4. Pelit Kartal

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
Kartalın bir diğer iyi kahvaltı mekanı olan Pelit'de Geleneksel kahvaltı 55 lira ve menemen de 25 lira. Diğer kahvaltı seçenekleri menüsünden görebilirsiniz.


3. Alır Cafe ve Restaurant

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
Alır kardeşler cafe ve restoran kartalda kahvaltı yapmak için en iyi alternatiflerden biri. Bu enfes kahvaltı mekanının menüsüne ve fiyatlarına yukarıdaki görselden bakabilirsiniz.


2. İBB Dragos Sosyal Tesisleri

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait Dragos sosyal tesislerinde çok güzel ve kaliteli bir haftasonu kahvaltısı yapabilirsiniz. Kahvaltı tabağı 24, serpme kahvaltı ise 40 lira. Zeytin tabağı ayrı, peynir tabağı ayrı bir çok kalemde farklı siparişler vererek kendi özel kahvaltı sofranızı kurabilirsiniz.


1. Miela Karadeniz Mutfağı

Kartal'da Kahvaltı Yapabileceğiniz En İyi 5 Mekan
Karadenizliler ya da karadeniz mutfağı hayranları yaşadı. Miela Kartalda bulunan en iyi karadeniz kahvaltısının tadına varabileceğiniz çok hoş bir mekan. İki farklı serpme kahvaltı seçenekleri var, isimleri Miela ve Ela. Miela'da yok yok ve fiyatı 100 lira, Ela ise içerisinde kavurma ve süt reçeli gibi bazı kalemleri barındırmadığı için daha sade ve daha uygun 80 lira. Karadeniz dedik ya, bir sürü de pide çeşidi mevcut ve fiyatları 30-40 lira arasında değişiyor.


Kartal'da kahvaltı yapabileceğiniz en iyi mekanlar listemiz bu şekildeydi. İstanbul Kartala yolunuz düşerde kahvaltı yapacak güzel bir mekan arayışına girerseniz bu listedik mekanlardan herhangi birini güvenle tercih edebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Yapılan yorumlara göre gittik ama MIELA için şunları söylim yazılanlar tereyağ buyup küp şeker şeklinde kavurma ona keza aynı sucuk 2 dilim yuvarlak tane 3 çeşit peynir sahanda iki yumurta çeri domates salatalık 3 çeşit ufak reçel pekmez kuymak termusta çay ve muhlama hepsi bu fazla beklentiniz olmasın ve 130 TL ödedim bunlara

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.