En İyi 5 Nişantaşı Restoranı

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
İnsanların sürekli olarak ilgisini çekmeyi başarmış, alışveriş tutkunlarının her zaman gezmekten keyif aldığı Nişantaşı semtindeki mekanlara ve restoranlara göz gezdiriyoruz.
Nişantaşında nerede ne yemek yenir, Nişantaşındaki restoranların fiyatları nasıldır ve Nişantaşının en iyi, en gözde mekanları ve restoranları nerelerdir bu yazımızda tüm bunları sizler için derledik.

5. Spago St. Regis Nişantaşı

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
Menüsünde Dünya mutfağından örnekler barındıran şahane bir restoran. Listemizdeki en uygun fiyatlı restoran olmasa da en iyi manzaralı restoran. İki kişi için alkol ile beraber ortalama 400 lira gibi bir ücrete çok güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Haritada Gör

4. Nişantaşı Başköşe Restoran

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
Nişantaşı Teşvikiye mahallesinde bulunan Başköşe restoran kebabları ve lahmacunu ile meşhur. İki kişi için ortalama 150 lira gibi bir ücrete Başköşe restoranda kebap şöleni yaşayabilirsiniz.

Haritada Gör

3. Juno Restoran Nişantaşı

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
Stilini çok beğendiğimiz bir restoran Juno. Mekanın dekorasyonu ve bahçesi çok güzel. Tüm tabakları yani yemekleri de resimlerde çok güzel çıkıyor ki zaten zevk sahibi birilerinin ellerinden çıktığı çok belli. Alkol de alarak iki kişi üçün ortalama 150 lira ödeyebilirsiniz.

Haritada Gör

2. Ranchero Restoran Nişantaşı

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
Meksika yemekleri ağırlıklı bir menüye sahip olan uygun fiyatlı bir mekan Ranchero. İki kişi için ortalama ücret alkol de dahil 150 lira civarlarında.

Haritada Gör

1. Voi Teşvikiye

En İyi 5 Nişantaşı Restoranı
Sağlıklı beslenmenin hepimiz için günden güne daha da zorlaştığı bu zamanlarda bir nebze dahi olsa kaliteli beslenmek için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir restoran Voi Teşvikiye. İki kişi için ortalama ücret 80 lira civarında ve menüsünde son derece sağlıklı ürünler bulabilirsiniz.

Haritada Gör

Niştantaşında tercih edilebilecek en iyi restoranlar listemiz bu şekildeydi. Bizimle aynı fikirde misiniz? Nişantaşında sizin de daha önce deneyimlediğiniz ve hoşunuza giden güzel mekanları ve iyi restoranları yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Nişantaşında çalışıyorum bu restoranlardan birini deneme şansım oldu o da ranchero. kesinlikle diğer restoranları da deneyeceğim.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.