Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
Artık çoğumuzun malum sebeplerden ötürü Taksim'den umudunu kaybettiği şu zamanlarda insanlar biraz iyi vakit geçirebilmek için kendilerini Beşiktaş, Kadıköy ve Karaköy gibi yerlere atar oldu. Neyse ki o sahalar hala bizim ve hala daha huzurlu yerler.

Bana sorarsanız Karaköy, İstanbul'da 3 şey yapmak için çok güzel yerlerden biri. Kahve içmek, kahvaltı yapmak ve burger yemek. Bizde bu yazımızda sizler için Karaköy'de burger yiyebileceğiniz en dükkanların listesini ve fiyatlarını hazırladık.

5. Route Burger House

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
2011'de Antalya'da başlayan macera bugün 6 şube ile devam ediyor. Route Burger House'nin bu şubelerinden biri de Karaköy'de yer alıyor. Midenize 22 lira ve 28 lira arasında enfes burgerler indirmeniz mümkün. Burger ekmekleri gevrek, etleri sulu ve peynirleri dengeli. 


4. Heisenberg Karaköy

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
Heisenberg'de burger yiyecekseniz eğer, 300 gramlık köftesiyle ve dana kaburgasıyla tam bir lezzet orgazmı yaşatan Heisenberg burgeri deneyeceksiniz. Fiyatı 32 lira. Eğer 300 gram bana çok derseniz 150 gramlık junior versiyonunu da 25 liradan deneyebilirsiniz.

3. Mezbaa Karaköy

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
Ben genelde gramajını seçebildiğim burger mekanlarını seviyorum. Bana birden fazla burger tadabilme şansı veriyorlar. Mezbaa da müşterilerine 120, 180 ve 240 gram arasında değişen burger çeşitleri sunuyor. Böylelikle ya ben çok da aç değilim, sadece tadına bakacağım ya da dur 120 gram Mezbaa burger alayım ama Paris Gold'u da merak ediyorum diyenler için güzel bir seçenek haline geliyor. Fiyatlar yine standardından şaşmadan 20-30 lira arasında.


2. Black Angus Burger Ve Steak House Karaköy

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
Karaköy'ün bir başka kaliteli burger dükkanı da Black Angus. 120-240 gram arasında seçenekler mevcut ve fiyatları diğer burger dükkanları gibi 20-30 lira arasında değişiyor. Közlenmiş patlıcan, al biber, dana füme ve double cheddar ile servis edilen Black Burger Alaturka özellikle tavsiye edilir.

Black Angus'u Haritada Gör

1. Baltazar Burger Karaköy

Karaköy'deki En İyi Burger Dükkanları
Daha önce 4 defa gittiğimiz Baltazar burger, retro dizaynı, burgerlerinin lezzeti ve servisiyle ön plana çıkıyor. Baltazar ve Lokum burger özellikle tavsiye edilir.


Karaköy'ün en iyi burgercileri listemiz böyleydi. Listede bir sıralama yaptığımız izlenimine kapılmayın sakın. Bu mekanlar misafirlerini memnun eden, kullanıcı yorumları yüksek, kaliteli, iyi burger yapan ve iyi servis veren mekanlar.

Siz de Karaköy'de vereceğiniz bir burger molası için bizim listelediğimiz mekanları gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.