Pokemon Go'da En Hızlı Nerede Level Atlanır?


Pokemon Go'da biliyorsunuz ki yüksek CP'ye sahip pokemonlar yakalamak leveliniz ile orantılı olarak ayarlanmıştır. Leveliniz ne kadar yüksekse yakalayacağınız pokemonların da CP'leri o kadar yüksek olacaktır. Pokemon Go'da en hızlı level atlama yöntemi lucky egg kullanarak yakaladığınız 60 civarı pokemonu evolve etmektir. Fakat bu kadar pokemonu en kolay ve en hızlı nerede yakalabilirsiniz? İşte cevabı bu yazıda.

Pokemon Go - İstanbul'da En Çok Pokemon Bulunan Yer

Sultanahmet parkının içindeki havuzun arka tarafındaki banklarda oturduğunuzda 4 farklı pokestop noktasından item loot edebiliyorsunuz. Bu 4 pokestop günün hemen hemen her saniyesi lure modelu ile de pokemonları çekiyor. Ayrıca bu park lure modulelerden bağımsız olarak da pokemon spawn noktası olduğu için oyun ekranınızda sürekli pokemonlar görmeniz mümkün.

pokemon go level kasma yeri hızlı

Ayrıca bölgenin sürekli kalabalık olmasından dolayı yakın mesafelerde sıklıkla nadir pokemon yakalama şansınız da var. Bu mekanın bir diğer avantajı ise yakın çevresinde onlarca pokestop ve beş adet gym barındırması. Yaklaşık 2 saatlik bir zaman ayırarak 100'ün üzerinde pokemon yakalabilirsiniz. İyi Eğlenceler.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.