Kahvaltı Mekanları: Beyaz Fırın & Brasserie Suadiye

beyaz fırın

Suadiye'de kahvaltı yapmak için en iyi alternatiflerden biri olan Beyaz fırındaydık. Özellikle vejetaryenler için çok güzel alternatifler bulunan mekanın menüsünde Sucuklu Menemen'den Balkabaklı Penne'ye kadar kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için bir çok seçenek mevcut. Mekan'da bizi en çok etkileyen şey ise Refresher oldu..

 BEYAZ FIRIN SUADİYE


 Mekanın lokasyonu Suadiye oteli ile bağdat caddesin arasında yer alıyor. Bağdat caddesi de hareketli bir bölge olması sebebiyle hem ulaşımı kolay hem de güzel bir kahvaltının ardından alışveriş yapma ve gezme imkanını size sunuyor. 

 Servis düzeni ala carte ve büfe karışık şekilde. Dilerseniz menüden seçiyorsunuz ya da büfelerinden tercihinizi yapabiliyorsunuz. Mekanın çok da sempatik bir ambiyansı var, size kendinizi rahat hissettiriyor. Servis personeli bazen kendi işini çabuk halletmek, fazla uğraşmamak adına beklenen hizmeti sunamayabiliyor ve negatif bir görüntü sergiliyor zaman zaman.

  Biz Beyaz Fırın'a kahvaltı için gittik. Avokadolu poşe yumurtası çok kararında pişmişti, çok beğendik. Menemen ve peynirli yumurta da hem görsel olarak hem de lezzeti bakımından bizi çok memnun etti fakat sucuklu yumurta çok kızarması sebebiyle baya kuru bir şekilde geldiği için geri gönderdik. Bunlara ek olarak fırın mamülleri, börekleri, poğaçaları çok başarılı, işlerini hakkıyla yaptıkları çok açık.
beyaz fırın suadiye

 Beyaz Fırın'da en çok hoşumuza giden Refresher ismini verdikleri yeşil elma, salatalık, limon, kereviz sapı, nane ve maydanoz ile yapılan içecek oldu. Hem detoks hem de çok lezzetli bir içecek.

 Son olarak da Beyaz Fırın'da hem mekanın dekorasyonunda hem de serviste kullanılan (çatal, bıçak vs) malzemeler ve objelerin son derece kaliteli olduğunu söyleyelim.

beyaz fırın brasserie

beyaz fırın kahvaltı
beyaz fırın menemen

beyaz fırın

kahvaltı mekanları

 Beyaz Fırın & Brasserie Suadiye'de bağdat caddesine yakın konumda kahvaltı yapabileceğiniz, hamur işleri, tatlıları, tuzluları, pastane ürünleri ve geniş bir kahvaltı menüsüyle ön plana çıkan güzel bir mekan. Size de tavsiye ederiz.
Beyaz Fırın & Brasserie Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.