Yılbaşında Evde Yapılabilecek 10 Şey

Eğer sizin yılbaşı gecesi için başka planlarınız, ya da bir mekan için önceden yapılmış rezervasyonunuz varsa bu yazıyı okumaya devam etmeyin çünkü bu yazımızda yılbaşı gecesini evinde ailesiyle geçirecek olan insanların yapabilecekleri en eğlenceli 10 şeyi paylaşacağız.

10. Monopoly, Tombala

Yılbaşı gecesi ailenizle birlikte kendinizi Monopoly ya da Tombala rüzgarına kaptırabilirsiniz.

9. Hindi

Yılbaşı gecelerinin artık gelenekselleşen yemeği hindi yaparak ailenizle birlikte harika bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.


8. Film Keyfi

İzlenecek o kadar çok güzel film var ki. Bunlardan birini seçerek ailenizle beraber bu zamanı 
büyük bir keyfe dönüştürebilirsiniz. Buradan IMDB sitesindeki en iyi 250 filme ulaşabilirsiniz.

7. Televizyon Programları

Birçok TV kanalının yılbaşına özel hazırladığı çok çeşitli programlar var. Ailenizle beraber çayınızı ve çekirdeğinizi alıp bu programlardan birini de izleyebilirsiniz.
Örneğin O Ses Türkiye programında bu geceye özel olarak ünlü isimler yarışacak.

6. Satranç

Satranç oynamak özellikle gelişim çağındaki çocuklarda zekayı geliştirip, çoklu yönlü düşünme yeteneği kazandırır. Bu geceyi fırsat bilip aileniz için eğlenceli bir satranç turnuvası düzenleyebilirsiniz.

6. Muz Cipsi

Bu sağlıklı ve lezzetli atıştırmalığı hazırlayıp yemekten sonra kendinizi şımartabilirsiniz. Tarifine ise buradan ulaşabilirsiniz.

5. Muhabbet

Şimdi elinizdeki telefonu ve kumandayı yavaşça yere bırakın. Sahip olduğunuz en değerli şeyin aileniz olduğunu hatırlayıp bu geceyi tamamen onlarla beraber geçirip muhabbet edin. Onlara 2015 yılının nasıl geçtiğini, 2017 yılı için hedeflerini sorabilirsiniz mesela.

4. Victoria's Secret 2017 Yılbaşı Defilesi

Meraklıları için Victoria's Secret 2017 Yılbaşı gecesi defilesi çok iyi bir alternatif. Victoria's Secret Fashion Show bu gece TLC ekranlarında yayınlanıyor olacak.

3. Yılbaşı Paketleri

Yılbaşı gecesini dışarıda geçirmeyerek cebinize kalan paranın yarısıyla bile çok güzel yılbaşı paketleri satın alıp yılbaşı kutlamanızı evinizde özgürce yapabilirsiniz. Ve bu paketlerin diğer bir avantajı da "araba kullanacağım çok içmemeliyim" korkusu olmadan dilediğiniz kadar alkol de alabilirsiniz.

2. Hediye

Ailenizi sevindirecek küçük sürprizler de yapıp, onların mutluluklarında mutluluk bulabilirsiniz.

1. Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı ağacı bu işin olmazsa olmazlarından birisidir, hatta bir numarasıdır. Eminönü civarında çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz güzel ve kolay kurulan hatta yanında süsleri bile olan ağaçlar var.
Ailenizle beraber bir noel ağacı hazırlamak inanın size kendinizi çok iyi hissettirecek!


Umarım 2017 yılı size dilediğiniz her şeyi verir!

Herkese mutlu yıllar!

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.