Burger Ve Steak Laboratuvarı: Burger Lab

Karaköy'ün yüzde yüz lokal ve ev yapımı burgerler satan laboratuvarı BurgerLab, kılıç ali paşa hamamının arkasındaki sokakta yer alıyor. Küçük, yaklaşık sekiz masalı mekan ilk girdiğiniz andan itibaren size nasıl soğuk (cold as ice) bir mekan olduğunu göstermeyi çok iyi başarıyor..

Ben gittiğimde mekan bomboştu. booom boş. Aslında arka sokaktaki Baltazar burger tıklım tıklım doluyken Burger Lab'in boş olması çok normal. Çünkü soğuk!

Ortam soğuk, personel soğuk, patatesi, burgeri bile soğuk.burger lab resimleri

İki tane servis personeli ve sıfır yoğunlukla hizmet veren ufacık bir mekan düşünün patatesi burgerden yarım saat önce getirip kolanızı patatesinizin bitmesine yakın sizin istemek zorunda kaldığınız.

Ne Yedik?

Közde patates, baharatlı patates, Lab Burger ve Iceberg burger denedik.


Nasıldı?

Berbattı abi. gitmeyin. Yani servis o kadar kötü ve mekan o kadar soğuk ki ne yerseniz yeyin bir tat alamıyorsunuz zaten kaldı ki patatesleri kuru ve sert, burger ekmeği bayat, eti de lezzetsizdi. Karamelize soğan olması gereken burgerde sadece cheddar vardı.

iceberg burger reesimleri

Iceberg burger; ekmeksiz iki göbek marul arasında servis edilen bir burger sanırım kitabına ve adına uygun olarak soğuk servis ediliyor ki buz gibi bir köfte yiyorsunuz.

lab burger resimleri

Lab Burger'i mekanlarının ismini verdiklerinde dolayı onlara özel bir burger olarak düşünüp sipariş ettim elbett. Eti lezzetsiz ekmeği dökülüyordu.

burger lab patatesi
burger lab köz patates resimleri

Soğuk Patatesler. Kolasız kuru kuru götürdük bunları da.

burger dükkanı

Bu işler retro modern tarz dekor yapmaya çalışıp freddie mercury çalmakla olmuyor maalesef. Enerjiyi yakalamak lazım.

Burger Lab olmamış ya. Hemen arka sokağında Baltazar varken de kimse gitmez buraya zaten hali hazırda kimse de gitmiyor benim gözlemlediğim kadarıyla. 

Fiyat açısından da yukarıda resmini gördüğünüz her şeye 68 lira ödedim. 

Ne diyeyim bir daha bu hatayı yapmam heralde.

Burger Lab Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.