Kirpi Cafe

   Bugünlerde sıkça Akasya alışveriş merkezine gitmem vesilesiyle tanıştığım Kirpi Cafe ve Restaurant, ilk bakışta ambiyansıyla beni kendine çekmeyi başardı diyebilirim.
Akasya AVM'ye ek olarak Kirpi Cafe'nin Bağdat caddesi, Kozyatağı ve Koşuyolu gibi yerlerde de şubelerinin olduğunu öğrendim..

   Mekana girdiğiniz ilk andan itibaren sımsıcak yüzler karşılıyor sizi. Personelinin ilgisi, alakası ve servis bilgisi fine dine servis veren bir restoran seviyesinde adeta. Servis malzemelerinin kalitesinin de aklımda kalan diğer detaylardan biri olduğunu söylemeliyim.

   Herkese hitap edebilen bir menüye sahipler. Fajita ve Somon Salata sipariş ettiğim Kirpi Cafe'de her iki yemekte enfes lezzetliydi.

kirpi cafe yemek
kirpi cafe menü


Kirpi Cafe ve Restoran'da elbette tatlı da tatma şansımız oldu ve bu şansı Balkabaklı Chesecake'den yana kullandık.

Balkabağı sevmediğim için büyük bir ön yargıyla yaklaştığım Balkabaklı Chesecake'in bütün düşüncelerimi değiştirdiğini söyleyebilirim.
İnanılmaz bir tat ve inanılmaz bir uyum.

kirpi cafe kabak tatlısı

Kirpi Cafe tatlılarında hem süt tozuna hem de glikoza yer vermediğinden de Balkabaklı Chesecake'in son derece hafif ve sağlıklı olduğunu söyleyebilirim.

Kirpi Cafe ve Restoran verdiği hızlı ve güleryüzlü servisi, lezzetli yemekleri ve tatlıları ve de uygun fiyatlarıyla sizlere güzel bir yemek deneyimi yaşatmaya hazır görünüyor.

Kirpi Cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.