Karaköy'de Kahvaltı: Namlı Gurme Karaköy

  Rıhtım caddesinde, karaköy kat otoparkının altında yer alan Namlı Gurme kapısından içeri girdiğiniz anda sahip olduğu şarküterisiyle bile sizi etkisi altına almaya başlayan nezih sakin bir kahvaltı mekanı. Bu şarküteri içerisinden dilediğiniz gibi bir tabak yaratabileceğiniz gibi standart hazırlanmış kahvaltı tabaklarından da seçim yapabiliyorsunuz.

 Çeşit çeşit peynirler, petek ballar, yağlar, reçeller, omlet çeşitleri ve daha sayamadığım kahvaltıya dair ne varsa bulabileceğiniz şahane bir yer...

   Siparişinizi verdikten sonra görevli personel size numaranızı verip istediğiniz masaya oturmanızı söylüyor. İşte olayların patlak verdiği noktada tam burası. Namlı Gurme her ne kadar şarküterisinin zenginliği ile göz doldurup cebinizin dostu kalabilse de işin servis boyutunda çuvalladıklarını söylemeliyim. Servis personelinin uykusunu alamaması, geçen akşam eşiyle tartışmış bir şekilde işe gelmesi ve en başta sanırım yaptığı işe olan memnuniyetsizliği gibi bir çok sebepten ötürü kendinizi 25 dakika boyunca hesap beklerken bulabiliyorsunuz.

 Servis personeline minimum ihtiyaç duyduğunuz anlarda, taze poğaçalarının, simitlerinin, çaylarının
kısacası şahane bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Namlı Gurme Karaköy sadece kahvaltı kalitesiyle değil uygun fiyatlarıyla ve de lokasyonuyla da çok cazip bir kahvaltı mekanı. Kahvaltınızın ardından Galata köprüsünden Eminönü'ye doğru bir yürüyüşe çıkabilir, 100 metre mesafedeki vapur iskelesinden Kadıköy'e ya da tramvay ile Kabataş geçebilir veya kendinizi Karaköy'ün büyülü sokaklarına da bırakabilirsiniz.

  Bir klişe olarak yolunuz bir gün Karaköy'e düşerse Namlı Gurme'ye mutlaka uğrayın demeyeceğim.
İstanbul'un her neresinde yaşıyorsanız yaşayın yolunuz hiç Karaköy'e düşemeyecek de olsa Namlı Gurme'de güzel bir kahvaltı yapın derim.

  Namlı Gurme Karaköy Fotoğraflar;

namlı gurme karaköy şarküteri peynir
namlı gurme karaköy  menemen fiyatları
namlı gurme karaköy kahvaltıcı
namlı gurme karaköy kahvaltı tabağı fiyatı
namlı gurme karaköy kahvaltı tabağı fiyatı
namlı gurme karaköy peynir şarküteri resimleri

                                               
    Adres: Rıhtım Cad. Katotopark Altı 1/1, 34425
    Telefon:(0212) 293 6880
Namlı Gurme Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

0 yorum:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.